Půjčka Creditstar.cz


Pokud potřebujete krátkodobou finanční pomoc, Creditstar je tady, aby Vám nabídl jednoduché a transparentní řešení. Půjčku je možné získat následujícím způsobem:

1 Zvolte podrobnosti Vaší půjčky

Pokud splňujete podmínky poskytnutí půjčky a u společnosti Creditstar si půjčujete poprvé, můžete podat žádost o půjčku ve výši až 7 000 Kč, a to na období 5 až 30, 60 nebo 90 dní. Prostě si jen vyberte a klikněte na tlačítko Zažádat.

2 Zaregistrujte se v průběhu první žádosti o půjčku

Zjišťujeme vaše osobní data za účelem registrace vašeho uživatelského účtu. Poté budete moci detaily vaší žádosti o půjčku zkontrolovat ještě jednou a změnit je, pokud si budete přát.

3 Proces ověřování totožnosti a kontroly schopnosti splácet

Abychom mohli zajistit pro Vás bezpečnou službu, potřebujete ověřit svou identitu během registrace na našich stránkách a úspěšně projít kontrolou úvěruschopnosti.

4 Potvrd'te žádost

Jakmile dokončíte a podáte formulář žádosti, bude tato žádost zaslána k našemu přezkoumání. Náš operátor se s Vámi spojí a zeptá na detaily Vaší žádosti. V některých případech je možné, že pro ověření Vaší úvěruschopnosti Vás dodatečně požádáme o zaslání dokladů, zejména kopie Vašeho dokladu totožnosti, dokladu potvrzujícího, že bydlíte na adrese, již jste napsali do registračního formuláře, výpisu z Vašeho bankovního účtu za posledních 3-6 měsíců nebo potvrzení o výši příjmu.Mám zájem o tuto půjčku

Reference

Spokojení klienti

Na dovolenou jsem si půjčila 8.000 Kč a splatit mám stejnou částku. Mám radost.

Jana Beránková / Nezaměstnaná

Po výpovědi v práci jsem potřeboval 5.000 Kč na tři týdny. Půjčku jsem dostatla za 20 minut.

Roman Dvořák / Student

Na nový notebook jsem si půjčil 15.000 Kč a nezaplatím ani korunu navíc. Fér jednání.

Tomáš Novotný / Podnikatel